KURALLARIMIZ

Tasarım elektrik insan haklarına ve tüm çalışanların itibarlarına saygı duyar. Çalışanlarımıza adil ve dürüst bir şekilde davranmak için elimizden gelen çabayı gösteririz. Güvenilir, emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak için elimizden geleni yaparız. Bununla birlikte, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uymak için de elimizden geleni yaparız.

Serbest piyasa ve bunu destekleyen yasal ve yönetmelik çalışmalarının sürdürülmesi konusunda kararlıyız. Bu nedenle, ticarette kısıtlamaları, yağmacı ekonomik etkinlikleri ve adil, dürüst veya ahlaki olmayan ticari uygulamaları yasaklayan yasaların önemini anlıyoruz.

 müşterilerimiz ve tedarikçilerlerimizle yaptığımız tüm iş anlaşmalarımızda, şirketimiz şunlara dikkat edecektir:

  • Her türlü adil olmayan ve aldatıcı uygulamadan kaçınacak ve her zaman hizmetlerimizi ve ürünlerimizi dürüst ve açık biçimde sunacaktır.
  • Tüm müşterilere ve tedarikçilere dürüst, adil ve objektif davranacaktır.
  • Tedarikçiler liyakat ilkesine göre seçilecek ve tüm tedarikçilere kendilerinden şirketimiz için güçlü ve dürüst biçimde rekabet etmeleri beklendiği açıkça ifade edilecektir.
  • Güçlü ve dürüst biçimde rekabet edecektir.
  • İyi bir dayanağı olmadan rakiplerimizin ürünleri ve hizmetleri hakkında asla yorum yapmayacaktır.
  • Her ne pahasına olursa olsun, şirketimizin çıkarlarını gözettiğimiz kadar, müşterilerimizin ve rakiplerimizinde çıkarları gözetilecektir.

Çalışanlarımızı ve fiziksel kaynaklarımızı, korumak ve işletmek konusunda kararlıyız. Yürürlükteki tüm sağlık ve güvenlik yasalarına ve yönetmeliklerine uymak, yeterli koruyucu teçhizatın kullanılmasını ve önlemin alınmasını sağlamak ve bunu zorunlu kılmak ve tüm işlerin güvenli ve sorumlu biçimde yapılması konusunda ısrarcı olmak bizim politikalarımızdan biridir. Çalışma yerinde sağlık ve güvenlikle ilgili tüm Firma politikalarını ve prosedürlerini uygulamaktır,

 ülkemizin aydınlık yarınları güçlü,çalışkan ve dürüst bireylerin yetişmesiyle mümkündür.

PAYLAŞ