ŞİRKET PROFİLİMİZ

 

 GÜVENİLİR ÜRÜNLER,BAŞARILI PROJELER...

Tasarım elektrik 17 yıldır elektrik sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

 

Endüstriyel tesisler, kentsel aydınlatma projeleri, toplu konutlar, spor tesisleri, eğitim kampüsleri ve sanat yapılarına kadar uzmanlık alanındaki işlerde faaliyet göstermektedir.

Hizmetlerimiz, projelendirme ve tesislerin yüksek gerilim noktasından başlayarak, alçak gerilim, aydınlatma sistemleri, data network sistemleri, güvenlik sistemleri ana başlıkları altında yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren şirketimiz, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede elektrik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

 

Sektörümüzdeki başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Tasarım elektrik, bugün ve gelecekte ülkemiz ve insanlarımız için hizmet vermeye devam edecektir.

 


PAYLAŞ